A termék minösége jó , de annyi csalódás azért volt hogy a 90cm-es elszívó része pont ugyan annyi , mint a 60cm-esé , csak az üveg nagyobb előtte , szóval pont a lényege átverés , a szélesebb elszívófelület .
Vélhetően én voltam figyelmetlen a vásárláskor és olyan hűtőtt vettem, ami jobb lenne, ha a másik oldalra nyílna
Hűt
Nincs
Fürdőszobában használom, a mosás utáni rettentő pára megszüntetésére. Ezt a feladatot tökéletesen elvégzi. Nekem bejött, megérte!
Csak padlón működik, szőnyegen (rövid szálú) azonnal leáll! Mélységesen csalódtam, vissza nem küldöm, mert a csomag mérete miatt (hiába könnyű) túl sokba kerülne. Soha többet ilyen termék! !!
Csak padlón működik!
Számomra használhatatlan! Magyar nyelvű használatit csak 5 dollárért tudnék letölteni! Magyarországon! !!
Tökéletesen működik, az egész felületen egyforma hőmérsékletű! Szeretem használni
Gyorsan felmelegszik, egyszerű, könnyű a tisztítása
Jó
Csak ajánlani tudom a gépet nagyon jó
:)
:)
:)
Hamar elolvad az italban,sokára készül el és elég áttetsző a kocka
Sajnos azt hittem jobb jégkockát készít a gép, az olcsóbb gép sokkal nagyobb és jobb a jegkocka
A víz nem forrt fel benne, 5 óra alatt 62 Celsiusra sikerült felmelegednie a víznek, így a gyümölcsöt másra kellett felhasználnom, hogy ne menjen tönkre.
Nem forrt fel a víz a készülékben, így nem tudtam elkészíteni a gyümölcslevet.